SERVİS

Ürünlerimizin yüksek kalitesinin yanı sıra hizmete de büyük önem veriyoruz. Malzemelerimizin, brandalarımızın, kumaşlarımızın, filmlerimizin ve diğer tekstil ürünlerimizin üretim ve depolama tesislerinde optimum şekilde işlenmesi ve depolanması için müşterilerimize profesyonel bir sevkiyat ve paketleme hizmeti sunuyoruz. Bunu yaparken, mallarımızı her zaman tam olarak amaçlarınız ve depolama kapasiteleriniz için ideal olan boyutlarda hizmetinize sunuyoruz.

KESİM HİZMETİ

Siparişiniz her zaman mükemmel boyutta kesilir. Çok özel, genişlikte malzemelere, kumaşlara veya filmlere mi ihtiyacınız var? Rulo boyutlarımız ne olursa olsun, sonraki işleme ve depolama operasyonlarınıza ideal şekilde yardımcı olmak için ürünleri her zaman tam olarak ihtiyacınız olan genişlikte kesiyoruz.

SARMA VE PAKETLEME HİZMETLERİ

Yuvarlama ve kupon hizmetimizle etkili bir şekilde yerden tasarruf edin. Ürünlerimizi depolarken depolama kapasitelerinizi korumak ve optimum şekilde kullanmak için, daha küçük rulo birimleri oluşturmak için kesim kumaşlarınızı büyük rulolardan ayırıyoruz. Bize haddelenmiş ürünlerinizin nasıl boyutlandırılmasını istediğinizi söyleyin.