Hakkımızda

Öznur Grup 1983 yılında Malatya Yeşilyurt’ta ticari faaliyetleri’ne başlamıştır. Yıllar içerisinde yaptığı ek yatırımlar, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet prensipleri sayesinde sektöründe aranılan firmalardan biri haline gelmeyi başarmıştır.

2000 yılında talep artışını karşılama ve hizmet kalitesini arttırma adına firma merkezini İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ne taşınmıştır. Bugün sadece en yüksek kalite de Polyester Branda, Lamineli Branda, İthal Branda(Pilsa), Şeffaf Mika, Tentelik İthal ve Yerli Akrilik Kumaş, Marine İç ve Dış döşemelik kumaş, Şemsiyelik İthal ve Yerli Kumaş ürünlerinin yanısıra Tente, Çadır, Şemsiye, Marine, Pvc Kaplı Branda sektörlerinde kullanılan cırt bant, ip, eleyet, halka, fermuar, tenaks katlanabilir tente aksesuarları, Otomasyon motorlar(Becker,Somfy,Nice) Gölgeleme sistemleri için aluminyum profil gibi ürünleri içeren geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı ve kaliteden ödün vermeden karşılayabilmektedir.

Öznur Grup ulaşmış olduğu kalite kapasite ve güvenilir hizmet anlayışı ile Ulusal ve Uluslararası pazarda en büyük tedarikçilerden biri haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mükemmelliğin sonu yoktur sloganı ile faaliyetlerine devam eden firmamız siz değerli müşterilerimiz için her zaman güvenilir bir iş ortağı olmaya devam edecektir.    
Rakiplerimizi üzüyoruz farkındayız ama artık zaman müşterileri kollama zamanıdır!!!